Reklama

przykladowa kategoria

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

...

W Hotelu "Koronny" w sobotni wieczór 6 stycznia 2018 roku odbył się Bal Studniówkowy tegorocznych maturzystów Elektryka. Jak co roku, zgodnie z tradycją rozpoczął się od poloneza. Po uroczystych powitaniach, przemowach oraz pamiątkowych zdjęciach rozpoczęła się zabawa.

Więcej…

Dwóch najlepszych uczniów z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 im. Armii Krajowej w Zamościu otrzymało stypendia w ramach programu stypendialnego „Lubelska kuźnia talentów 2016-2019".

„Lubelska kuźnia talentów” jest to program skierowany do szczególnie uzdolnionych uczniów w zakresie przedmiotów zawodowych, którzy są mieszkańcami woj. lubelskiego lub uczą się w woj. lubelskim oraz w roku szkolnym 2017/2018 będą kontynuować naukę w szkołach zawodowych.

Więcej…

Szósty grudnia, to wyjątkowy czas… często wystarczy nawet mały gest, by inna osoba poczuła się szczęśliwa.

Uczniowie klasy 4D z naszej szkoły postanowili swoim udziałem wesprzeć jedno z kilkunastu przedsięwzięć organizowanych w Zamościu. Zakupili z własnych środków kilkanaście podarunków dla młodszych kolegów i wzięli udział w akcji „Drzewko marzeń”, która polega na wsparciu podopiecznych Zamojskiego Domu Dziecka poprzez kupienie dla nich prezentów. Akcja polegała na losowaniu bombki z imieniem dziecka i informacją o prezentach.

Warto brać udział w akcjach charytatywnych, by podarować uśmiech i chwile szczęścia dzieciakom.

Serdecznie do tego zachęcamy!

Środa była dla uczniów ZSP 3 "Dniem Dresa". Niektórzy potraktowali ten dzień wyjątkowo poważnie. Prym wiódł tradycyjny SZARY dres z wypchanymi kolanami, bluzy typu bomberki, u Panów dodatkowo na szyjach pojawiły się srebrne łańcuchy, czy tez ostentacyjnie trzymane kluczyki do BMK-i. Panie podkreśliły swoje wdzięki leginsami, do tego wdziały klapki japonki pięknie eksponujące stopę w grubej skarpecie lub klapki nocne tzw. "puszki". Dużą uwagę publiczności zwrócił czarny, śliski dres z trzema paskami oraz rozpinanymi błyskawicznie nogawkami. Ważnym elementem stylizacji okazały się kominiarki, kaszkietówki, okulary przeciwsłoneczne. Młodzież czuła się dzisiaj bardzo swobodnie i stylowo. Królem Dresu został Paweł Szozda, a Królową Wiktoria Garbal. Serdecznie gratulujemy!!!

Więcej artykułów…