PRZEWODNICZĄCA: PAULINA KRUKOWSKA II i
ZASTĘPCA: ANDRZEJ PIASECKI II e
SEKRETARZ: KAROLINA BAJEK II f
OPIEKUN: KLAUDIA DUŁAWSKA
SEKCJE SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO W ROKU SZKOLNYM 2009/2010
Zapraszamy wszystkich aktywnych i pomysłowych uczniów do współpracy z Samorządem Uczniowskim. Liczymy na pomoc i inicjatywę w organizowaniu przedsięwzięć i tworzeniu dobrej atmosfery w naszej szkole. Przedstawiamy poszczególne sekcje Samorządu Uczniowskiego:
SEKCJA WOKALNO-INSTRUMENTALNA
OPIEKUN: JOANNA KOŁODZIEJCZYK
Bartek Danlowski II h
Łukasz Wójcik II m
Mateusz Kawala II m
Sebastian Malicki III a
Karolina Lis III k
Marta Łuczka III k
Mateusz Kłapouchy III k
Sylwia Kucharska III k
Katarzyna Gruszczyńska III g
Magdalena Matwis III g
Magda Szczerba III i
Agnieszka Sochacka III i
Angelika Cybura III i
Patrycja Herbut III i
Dominika Kabaczyńska III i
Weronika Bartoszczyk III i
Paulina Ferenc III l
Adriana Kazidróg II l
Piotr Wyrostkiewicz III b
Marcin Wiśniewski III b
Sebastian Płatek IV a
Marcin Pokrywka II a
SEKCJA WOLONTARIATU
OPIEKUN: MARTA GOZDEK, SYLWESTER BABIARZ
I i | III J | III F | III E |
Borowiec Anna Gołębiowska Patrycja Gałka Anna Kowalska Dominika
|
Huk Patrycja Nieścior Natalia Saj Kinga Stańko Klaudia
|
Harasimiuk Ewelina Kowalczuk Małgorzata Malinowski Paweł Sołtys Beata Szyper Agnieszka |
Staniewski Jarosław Smalcuga Kamil Wojda Łukasz
|
II M | II G | III A |
Binkowski Robert Flak Adam Jamroż Paweł Jasiński Łukasz Kaczor Dominik Kula Wojciech Leśniak Artur
|
Beata Brzozowska Patrycja Grelak Dominika Litwin Dorota Magryta Maciej Majkut Malwina Kurnik Jolanta Obuchowicz Mateusz Pokrywka Aneta Seńko Paulina Sondaj Justyna Szozda Anna Waga Agata Warchoł Kamila Wyszyńska Sylwia Zastąpiło
|
Franaszkiewicz Damian Golec Łukasz Hurkała Damian Jaroszyński Szymon Nowosad Daniel Panas Łukasz
|
SEKCJA INFORMACYJNO-DEKORACYJNA
OPIEKUN: ANNA LALIK-JACEK
Machałek Monika II H
Matwiej Justyna II H
Paszkowska Diana II H
Polczak Amanda II H
Turczyn Jolanta II H
Wybraniec Barbara II H
SEKCJA ODPOWIEDZIALNA ZA RADIOWĘZEŁ I NAGŁOŚNIENIE
OPIEKUN: PAWEŁ JACEK
Przyczyna Piotr - kl. III C (lider)
Pyra Hubert - kl. III C
Habza Jakub - kl. II A
Łukasik Mateusz - kl. II A
SEKCJA FOTOGRAFICZNA
OPIEKUN: ŁUKASZ OSTROWSKI
Anna Buda II F
Tomasz Łyś II E